O naší společnosti

"Poslání firmy"

Vznik velkoobchodní společnosti WINE LIFE je datován k roku 2001 a to v návaznosti na úspěšné podnikání majitele firmy v oboru od roku 1990 pod názvem Fast Strike. Sídlem společnosti je srdce Moravy - Brno.

Hlavním posláním firmy je být spolehlivým partnerem v oblasti zásobování alkoholických, nealkoholických nápojů, vín, tabákových výrobků a potravin do hotelů, restaurací, kaváren, čerpacích stanic, firem a obchodů v regionu celé Moravy.


Spolehlivý servis nabízíme především dodávkami zboží od objednání po dodání limitem 24hodin, pokud to zákazník vyžaduje, je možno si domluvit čas závozu individuálně. Tímto zaručujeme servis vedoucí k minimálním skladovým zásobám, v současnosti velmi preferovaným.


Motto společnosti

Pohodlný nákup - šetříme Váš čas a energii

Vize společnosti

- velkoobchodní distribuční síť v oblasti gastronomie s důrazem na distribuci kvalitních značek tuzemských i zahraničních nápojů a vín - flexibilita dle potřeb trhu - dynamičnost v oblasti servisu a zásobování - velký důraz na přání a potřeby zákazníka - uspokojování potřeb odběratelů.

Velkou výhodou společnosti je technicko-hospodářské zázemí společnosti, vlastní vozový park,  budované skladové zázemí, obchodní oddělení péče o zákazníka, osobní přístup obchodních zástupců společnosti a především odborné poradenství a pomoc v oblasti nápojů.Do budoucna společnost plánuje zlepšení svého servisu především formou komunikace se zákazníkem formou internetu a pohodlný nákup firem pomocí elektronického obchodu. Pro zkvalitnění služeb vítáme vždy jakékoli připomínky a přání zákazníka.


Náš cíl = spokojený zákazník